ISO120G Burr Brown
Online Anfrage
ISO120G
- Menge
- 4
- Hersteller
- Burr Brown
- Datecode
- Beschreibung
- DIL-24
Technische Spezifikation ISO120G
| Supply Voltage (DC) | 15.0 V |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 1.50 kV |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Bandwidth | 60.0 kHz |
| Slew Rate | 2.00 V/μs |
| Supply Current | 5.00 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Not Recommended for New Designs |
| Number of Pins | 24 |
| Number of Channels | 1 |
Ihre Hotline für ein Angebot: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Bezeichnung | Hersteller | Datecode | Beschreibung |
|---|---|---|---|
| MC3486N | Texas | 2001 | DIL-16 |
| ICM7225IPL | Maxim | 9252 | DIL-40 |
| CA3290E | Harris | 9307 | DIL-8 |
| AD589JH | Analog Devices | 9329 | Voltage reference 1.2V H-02A |
| CMP01-CP | DIL-8 | ||
| XR2212CP | EXAR | 1988 | DIL-16 |
| PM7524HPC | PMI | CMOS D/A Converter DIL-16 | |
| DS3695N | NSC | DIL-08 | |
| DS2401 | Dallas | 1997 | Silicon Ser.No. TO-92 |
| TLE4261S | Siemens | P-TO220-7-2 |