INA105KP
Online Anfrage
INA105KP
- Ilość
- 24
- Producent
- Data produkcji
- Opis
- Amplifier DIFFERENTIAL DIP08
Technical Specification INA105KP
| Supply Voltage (DC) | 36.0 V (max) |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Quiescent Current | 1.50 mA |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | PDIP |
| Bandwidth | 1.00 MHz |
| Slew Rate | 3.00 V/μs |
| Supply Current | 1.50 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Active |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Channels | 1 |
Other Manufacturers for INA105KP
BBHotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| IL207AT-SMD | optocoupler 1x CTR= 100% 2500 VRMS SMD8 | ||
| IL217AT-SMD | optocoupler 1x CTR= 130% 2500 VRMS SMD8 | ||
| IL256AT-SMD | optocoupler 1x CTR= 20% 2500 VRMS SMD8 | ||
| ILD74 | optocoupler 2x o. A. MBit/s 5300 VDC DIP8 = MCT6 | ||
| ILQ74 | optocoupler 4x o. A. MBit/s 5300 VDC 16P | ||
| INA111AP | Amplifier INSTRUMENTAT. DIP08 | ||
| INA114AP | Amplifier INSTRUMENTAT. DIP08 | ||
| INA117P | Amplifier DIFFERENTIAL DIP08 | ||
| INA128PA | Amplifier INSTRUMENTAT. DIP08 | ||
| IR2112.IR | IR | IR2112 DIP14 |