LP339N TI
Online Anfrage
LP339N
- Ilość
- 275
- Producent
- TI
- Data produkcji
- Opis
Technical Specification LP339N
| Supply Voltage (DC) | 3.00 V (min) |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Quiescent Current | 60.0 µA |
| Packaging | Rail |
| Case/Package | PDIP |
| Supply Current | 60.0 µA |
| Number of Circuits | 4 |
| Lifecycle Status | Active |
| Output Current | 30.0 mA |
| Number of Pins | 14 |
| Number of Channels | 4 |
| Current Rating | 30.0 A |
Other Manufacturers for LP339N
NSCHotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| LN0401GP3 | PAN | ||
| LN0401YP4 | PAN | ||
| LP2914ACN | NSC | ||
| LP2954IT | NSC | ||
| LP2980AIM-5-3.3 | MBR | LP2980AIM-5-3.3 | |
| LP621024DM-70LL | ELI | ||
| LP6264D-70LL | ELI | ||
| LP24-1515/3W | FOR | DC-DC Converter | |
| LP24-55/3W | FOR | DC-DC Converter | |
| LP2902N | NSC |