LT1109CN8-5
Online Anfrage
LT1109CN8-5
- Quantité
- 20
- Fabricant
- Date de fabrication
- 1997
- Description
Technical Specification LT1109CN8-5
| Output Power | 300 mW |
| Number of Outputs | 1 |
| RoHS | Non-Compliant |
| Supply Voltage (DC) | 5.00 V |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | PDIP |
| Output Voltage | 5.00 V |
| Output Current | 100 mA |
| Number of Pins | 8 |
Votre hotline pour une offre :
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Désignation | Fabricant | Date de fabrication | Description |
|---|---|---|---|
| BLM11B421SPT | 1998 | ||
| BLM11P300SPT | 1999 | ||
| DS306-55Y5S220M50 | 1999 | ||
| NFM51R00P506T1 | 1999 | ||
| LT1102CN8 | 1999 | only for domestic customers (Qty!) | |
| LT1110CN8 | 1997 | ||
| LT1117CM-3,3 | 1998 | ||
| LT1127CN | 1999 | ||
| LT1131ACN | 1999 | ||
| LT1175CN8 | 1997 |