MMBF4393LT1 MOTOROLA
Online Anfrage
MMBF4393LT1
- Quantité
- 6000
- Fabricant
- MOTOROLA
- Date de fabrication
- 96+
- Description
Technical Specification MMBF4393LT1
| Polarity | N-Channel |
| Voltage Rating (DC) | 30.0 V |
| Breakdown Voltage [Gate to Source] | 30.0 V |
| RoHS | Compliant |
| Drain to Source Voltage (Vds) | 30.0 V |
| Current Rating | 50.0 mA |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Case/Package | SOT-23 |
| Lifecycle Status | |
| Number of Pins | 3 |
Other Manufacturers for MMBF4393LT1
MotorolaVotre hotline pour une offre :
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Désignation | Fabricant | Date de fabrication | Description |
|---|---|---|---|
| MM74HC574N | NSC | 89/52 | DIP-20 |
| MM74HC75N | NSC | DIP | |
| MM74HCT240N | NSC | 91/24 | DIP |
| MM74HCT32N | NSC | DIP | |
| MM74HCT688WMX | NSC | 97/06 | SO-20L |
| MMBT3904LT1 | MOTOROLA | 95/12 | |
| MN15263VEG6/QFP-64(Einzeln-Verpackt) | MITSUBISHI | 7 3 | |
| MN2114-2 | MITSUBISHI | 304 | |
| MN41256A-08 | MAT | ||
| MN50015XAP/QFP-44(Einzeln-Verpackt) | MITSUBISHI | 6 D |