1.5KE400A GS
Online Anfrage
1.5KE400A
- Quantità
- 1400
- Produttore
- GS
- Codice data
- 2002
- Descrizione
- TVS DIODE 400V 5% DO201AE
Technical Specification 1.5KE400A
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Power Rating | 1.50 kW |
| Case/Package | DO-201 |
| Power Dissipation | 5.00 W |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Size-Length | 9.50 mm |
| Lifecycle Status | Active |
| RoHS | Compliant |
| Number of Pins | 2 |
| Size-Diameter | 5.30 mm |
| Breakdown Voltage | 400 V |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| 08055C473KAT2A | AVX | 2002 | 0805 50V X7R 0,047UF 10% |
| 08055C682KAT | AVX | 2002 | 0805 50V X7R 6800PF 10% |
| 08055G104MAT2A | AVX | 2002 | 0805 50V Z5U 0,1UF 20% |
| 1.5KE100A | GS | 2002 | TVS DIODE DO201AE |
| 1.5KE20CA | GS | 2002 | TVS 1500W 20V 5% BIDIR. |
| 1.5KE82CA | GS | 2002 | TVS TRANSIL-DIODE 82V 1,5KW 55 |
| 1.5KE91A-OUT | OUT1 | 2002 | GS TVS-DIODE |
| 100-006K8-5 | VIT | 2002 | 100-0 6K8 5% |
| 102R18W472KV4E | xxx | 2002 | 4700PF 1KV 10% X7R BF1206 |
| 102R18W472MV4T | OUT | 2002 | 4700PF 1KV 20% X7R BF1206 |