BZX85C16
Online Anfrage
BZX85C16
- Quantità
- 10
- Produttore
- Codice data
- Descrizione
BZX85C16
- Quantità
- 54
- Produttore
- Codice data
- Descrizione
- Diode
Technical Specification BZX85C16
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Power Rating | 1.00 W |
| Power Dissipation | 1.00 W |
| Voltage Rating (DC) | 16.0 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Case/Package | DO-41 |
| Lifecycle Status | Active |
| RoHS | Compliant |
| Number of Pins | 2 |
| Breakdown Voltage | 16.0 V |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| BZX84C5V1 | ITT | SMD on reel | |
| BZX84C6V8 | ITT | SMD on reel | |
| BZX84C6V8N | ITT | 95 | on reel |
| BZX85C13 | TFK | taped 1.3W Zdiode | |
| BZX85C13V | Mot | 98 | taped 1.3W Zdiode |
| BZX85C33 | TFK | 97 | 1.3W taped |
| BZX85C39 | TFK | 97 | 1.3W taped |
| BZX85C4V7 | ITT | taped on reel | |
| RLZJ TE-11 10B | ROHM | 92 | SMD on reel |
| SZ-7 | ITT | taped |