ICL7660SCBA Harris
Online Anfrage
ICL7660SCBA
- Quantità
- 115
- Produttore
- Harris
- Codice data
- 240
- Descrizione
- in stock, SO8 package
Technical Specification ICL7660SCBA
| Number of Outputs | 1 |
| RoHS | Non-Compliant |
| Supply Voltage (DC) | 12.0 V (max) |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Case/Package | SOIC |
| Lifecycle Status | Active |
| Output Voltage | -12.0 V (min) |
| Output Current | 45.0 mA |
| Number of Pins | 8 |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| DG541DJ | VISHAY | DIL16 | |
| DG642DJ | VISHAY | DIL16 | |
| ICL7660ACPA | Intersil | DIL8 | |
| ICL7660CBA | Intersil | SO8 | |
| ICL7660CPA | Intersil | DIL8 | |
| ICL7660SCPA | Intersil | DIL8 | |
| ICL7660SIPA | Intersil | DIL8 | |
| ICL7662CPA | Intersil | DIL8 | |
| ICL7662IPA | Intersil | DIL8 | |
| ICL7665SCPA | Intersil | DIL8 |