TLP621-4GB
Online Anfrage
TLP621-4GB
- Quantità
- 25
- Produttore
- Codice data
- Descrizione
- optocoupler 4x CTR= 350% 5000 V AC 16P
Technical Specification TLP621-4GB
| Case/Package | DIP |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Rise Time | 2.00 µs |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 5.00 kV |
| Input Voltage (DC) | 1.15 V |
| Number of Circuits | 4 |
| Input Current | 16.0 mA |
| Output Voltage | 55.0 V |
| RoHS | Compliant |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Channels | 4 |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| TLP521-4(A) | OPTOK.4* CTR= 300% 2500VAC 16P | ||
| TLP620-4 | optocoupler 4x CTR= 300% 5000 V AC DIP16 | ||
| TLP620AC(T) | optocoupler 1x CTR= 300% AC-Eingang DIP4 | ||
| TLP621 | optocoupler 1x CTR= 50% 5000 V AC DIP4 | ||
| TLP621-2 | optocoupler 2x CTR= 300% 5000 V AC DIP8 | ||
| TLP621 | Toshiba | TLP621 DIP04 | |
| TLP624-2 | optocoupler 2x CTR= 100% 5000 V AC DIP8 | ||
| TLP627-2 | optocoupler 2x CTR=2000% 5000 V AC DIP4 | ||
| TLP627-4 | optocoupler 4x CTR=2000% 5000 V AC DIP16 | ||
| TLRC180AP | red clear 400mCd 25 mA ø5mm |