UA7812CKC TI
Online Anfrage
UA7812CKC
- Quantità
- 50
- Produttore
- TI
- Codice data
- Descrizione
Technical Specification UA7812CKC
| Number of Regulated Outputs | 1 |
| Case/Package | ITO-220 |
| Output Capacitor Type | Capacitor Free |
| Current Rating | 1.50 A |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Through Hole |
| Quiescent Current | 4.30 mA |
| Packaging | Tube |
| Input Voltage (DC) | 30.0 V (max) |
| Dropout Voltage | 2.00 V |
| Lifecycle Status | Obsolete |
| Output Voltage | 12.0 V, 12.0 V (max) |
| Output Current | 500 mA |
| RoHS | Non-Compliant |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0