CD74HCT574E TI
Online Anfrage
CD74HCT574E
- Quantità
- 10
- Produttore
- TI
- Codice data
- 02A5R7K
- Descrizione
Technical Specification CD74HCT574E
| Polarity | Non-Inverting |
| RoHS | Compliant |
| Supply Voltage (DC) | 5.00 V, 5.50 V (max) |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | PDIP |
| Frequency | 60.0 MHz |
| Number of Circuits | 8 |
| Lifecycle Status | Active |
| Number of Bits | 8 |
| Output Current | 6.00 mA |
| Number of Pins | 20 |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| CD4538BE | 92 | ||
| CD74HC4520E | Harris | 90 | |
| CD74HC85E | Harris | 94 | |
| CD74HCT175E | Harris | 94 | |
| CD74HCT251E | Harris | 90 | |
| CDI205S5FR | 97 | ||
| CECYT-F138 | TI | 95 | SMD |
| CERDIS41/26.0MC | |||
| CF70088NX | TEX | 92 | NICAMII St.Decod |
| CL400A | PHI | SMD in tubes 100pcs each |