ILCT6 SIEMENS
Online Anfrage
ILCT6
- Ilość
- 38
- Producent
- SIEMENS
- Data produkcji
- 90/32
- Opis
- DIP-8
Technical Specification ILCT6
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 1.25 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 5.30 kV |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Input Current | 60.0 mA |
| Output Voltage | 30.0 V, 65.0 V |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Channels | 2 |
Other Manufacturers for ILCT6
NoNameHotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| IL300-C | SIEMENS | 96/09 | X017/SO-8 |
| IL300-C,B,G | SIEMENS | 96/01 | X017/SO-8 |
| IL300-C,D | SIEMENS | 96/01 | X017/SO-8 |
| IL300-D | SIEMENS | 99/13 | DIP-8 |
| IL300-H | SIEMENS | 96/09 | X017/SO-8 |
| IM5610CPE | |||
| IMS221.257(3021.297) | HAGENUK | HG610 | |
| IR2102 | IR | 96/32 | DIP-8 |
| IR2110 | IR | 93/20 | |
| IR2110S | IR | 95/09 | SO |