IR2110 IR
Online Anfrage
IR2110
- Ilość
- 25
- Producent
- IR
- Data produkcji
- 93/20
- Opis
IR2110
- Ilość
- 10
- Producent
- IR
- Data produkcji
- Opis
IR2110
- Ilość
- 450
- Producent
- IR
- Data produkcji
- Opis
Technical Specification IR2110
| Number of Outputs | 2 |
| Part Family | IR2110 |
| Power Dissipation | 1.60 W |
| Supply Voltage (DC) | 20.0 V (max) |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Lifecycle Status | Active |
| Output Voltage | 20.0 V (max) |
| RoHS | Non-Compliant |
| Number of Pins | 14 |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0