ILD217-T Vishay
Online Anfrage
ILD217-T
- Qty
- 6200
- Manufacturer
- Vishay
- Datecode
- Description
- OPTOCOUP. DUAL-CHANN
Technical Specification ILD217-T
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 1.20 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Isolation Voltage | 4.00 kV |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Case/Package | SOIC |
| Input Current | 10.0 mA |
| Output Voltage | 70.0 V |
| Forward Voltage | 1.20 V |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Channels | 2 |
Please contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Part | Manufacturer | Datecode | Description |
|---|---|---|---|
| IL55 | Vishay | OPTOCOUP. SINGLE-CHA | |
| IL74 | Vishay | OPTOCOUP. SINGLE-CHA | |
| ILCT-6 | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD1 | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD207-T | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD610-3 | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD621 | Vishay | OPTPCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD74 | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILQ1 | Vishay | OPTOCOUP. QUAD-CHANN | |
| ILQ1/BURN-IN | Vishay | OPTOCOUP. QUAD-CHANN |