ILD621 Vishay
Online Anfrage
ILD621
- Qty
- 1150
- Manufacturer
- Vishay
- Datecode
- Description
- OPTPCOUP. DUAL-CHANN
Technical Specification ILD621
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 1.15 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 5.30 kV |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Input Current | 10.0 mA |
| Output Voltage | 70.0 V |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Channels | 2 |
Other Manufacturers for ILD621
NoNamePlease contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Part | Manufacturer | Datecode | Description |
|---|---|---|---|
| ILCT-6 | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD1 | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD207-T | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD217-T | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD610-3 | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILD74 | Vishay | OPTOCOUP. DUAL-CHANN | |
| ILQ1 | Vishay | OPTOCOUP. QUAD-CHANN | |
| ILQ1/BURN-IN | Vishay | OPTOCOUP. QUAD-CHANN | |
| ILQ2 | Vishay | OPTOCOUP. QUAD-CHANN | |
| ILQ30 | Vishay | OPTOCOUP. QUAD-CHANN |