INA114AP
Online Anfrage
INA114AP
- Quantité
- 30
- Fabricant
- Date de fabrication
- Description
- Amplifier INSTRUMENTAT. DIP08
Technical Specification INA114AP
| Supply Voltage (DC) | 18.0 V |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Quiescent Current | 2.20 mA |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | PDIP |
| Bandwidth | 1.00 MHz |
| Slew Rate | 60.0 mV/μs |
| Supply Current | 2.20 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Active |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Channels | 1 |
Other Manufacturers for INA114AP
BBVotre hotline pour une offre :
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Désignation | Fabricant | Date de fabrication | Description |
|---|---|---|---|
| IL256AT-SMD | optocoupler 1x CTR= 20% 2500 VRMS SMD8 | ||
| ILD74 | optocoupler 2x o. A. MBit/s 5300 VDC DIP8 = MCT6 | ||
| ILQ74 | optocoupler 4x o. A. MBit/s 5300 VDC 16P | ||
| INA105KP | Amplifier DIFFERENTIAL DIP08 | ||
| INA111AP | Amplifier INSTRUMENTAT. DIP08 | ||
| INA117P | Amplifier DIFFERENTIAL DIP08 | ||
| INA128PA | Amplifier INSTRUMENTAT. DIP08 | ||
| IR2112.IR | IR | IR2112 DIP14 | |
| IRC540 | Transistor | ||
| IRE5 | Fototransistor Infrared 30 V 100m W |