INA128PA
Online Anfrage
INA128PA
- Quantité
- 23
- Fabricant
- Date de fabrication
- Description
- Amplifier INSTRUMENTAT. DIP08
Technical Specification INA128PA
| Supply Voltage (DC) | 15.0 V |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Quiescent Current | 700 µA |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | PDIP |
| Bandwidth | 1.30 MHz |
| Slew Rate | 4.00 V/μs |
| Gain | 10.0 kdB |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Active |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Channels | 1 |
| Supply Current | 700 µA |
Votre hotline pour une offre :
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Désignation | Fabricant | Date de fabrication | Description |
|---|---|---|---|
| ILQ74 | optocoupler 4x o. A. MBit/s 5300 VDC 16P | ||
| INA105KP | Amplifier DIFFERENTIAL DIP08 | ||
| INA111AP | Amplifier INSTRUMENTAT. DIP08 | ||
| INA114AP | Amplifier INSTRUMENTAT. DIP08 | ||
| INA117P | Amplifier DIFFERENTIAL DIP08 | ||
| IR2112.IR | IR | IR2112 DIP14 | |
| IRC540 | Transistor | ||
| IRE5 | Fototransistor Infrared 30 V 100m W | ||
| IRF-PC50 | TRANS.MOSFET N 600V 11A TO247 | ||
| IRF150 | Transistor N-MOSFET 100 V 30 A 150 W TO3 |