L78S09CV ST
Online Anfrage
L78S09CV
- Quantità
- 10
- Produttore
- ST
- Codice data
- Descrizione
L78S09CV
- Quantità
- 16
- Produttore
- ST
- Codice data
- Descrizione
- in stock, TO3P package
Technical Specification L78S09CV
| Number of Outputs | 1 |
| Case/Package | TO-220 |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Tube |
| Input Voltage (DC) | 35.0 V (max) |
| Dropout Voltage | 3.00 V |
| Lifecycle Status | Active |
| Output Voltage | 9.00 V (max) |
| Output Current | 2.00 A |
| Number of Pins | 3 |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| CFU 455 D 2 | Murata | in stock | |
| CFW 455 B | CM | in stock | |
| CFW455D | Murata | in stock | |
| CFW455H | Murata | on stock | |
| CFW 455 HT | CM | in stock | |
| LM2904 | on stock | ||
| UA741CP | Texas | 410 | DIP8, on stock, = LM741 |
| MI-301 | Mitsubishi | in stock, 5W/2M (M1 301) | |
| MI-303 | Mitsubishi | in stock, 10W / 2M (M1 303) | |
| MI-308 | Mitsubishi | in stock, 25W / 70cm, other names: MI 308) |